صفحه اصلی یادگیری سریعِ هیپنوتیزم در سطح استادی حتی از راه دور !

یادگیری سریعِ هیپنوتیزم در سطح استادی حتی از راه دور !

یادگیری سریعِ هیپنوتیزم در سطح استادی

 

حتی از راه دور !

کاملاً مشابه و براساس روشی که انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا برای آموزش هیپنوتیزم به پزشکان ، دندانپزشکان ، روان شناسان و طیفی وسیع از فارغ التحصیلان رشته های مختلف علوم انسانی که در برنامه تحصیلی آنان حتی یک واحد هیپنوتیزم وجود داشته و با توجه به سابقۀ موفق کسانیکه پس از قبول شدن در برخی از رشته های دانشگاهی درایران مانند دانشکدۀ حقوق ، تنها با تهیه کتابها و مطالعه آنها درشهر محل اقامت خود ، در نهایت در امتحانات شرکت و پس از قبولی در امتحانات مربوطه ، لیسانس حقوق و بعد حتی مدارج بالاتر را اخذ کرده اند ، کاملاً مطابق روش فوق و حتی برای رسیدن به سطوح و مدارجی برتر از دورۀ معمولی در آمریکا ، برای کسانیکه می خواهند در سطح استادی یا مربیگری در ایران هیپنوتیزم را یاد بگیرند ، مدتهاست این روش را برای کسانیکه در تهران یا شهرستانها داوطلب گذراندن این دوره بوده اند ، بصورت موفقیت آمیزی از این پروتکل آموزشی استفاده کرده ام :

1 ـ 4 جلد کتاب به شرح زیر را که در مجموع بیشتر از 1000 صفحه حجم و بیشتر از 750/1 کیلوگرم وزن دارند ، برای داوطلبان شهرستانها با پست سفارشی و برای داوطلبان تهرانی با پیک یا پست سفارشی ارسال می شود .

2 ـ به داوطلبان فرصت داده می شود که هر قدر که نیاز به زمان دارند ، این 4 کتاب را با دقت و بارها مطالعه کنند .

3 ـ هر زمان که آنها احساس آمادگی کردند ، کاملاً مطابق انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا برای شرکت چند جلسه یا در حقیقت چند ساعت کار عملی به مطب دعوت می شوند . دراین دوره لااقل 6 تکنیک القای خلسه ، بیشتر از 10 روش عمیقتر کردنِ خلسۀ هیپنوتیزمی ارائه چند روش یا تکنیک هیپنوتیزم سریع و انبوهی از پـدیـده های هیپنوتیزمی آموزش داده شده و حتی ایـن امکان بـه داوطلب داده می شود که از جلسات آموزشی ــ به ویژه روشهای القای خلسه یا هیپنوتیزم شدن و عمیقتر شدن خلسۀ هیپنوتیزمی ــ نوار صوتی شخصی یا فردی با تلفن همراه خود تهیه کنند .


 

کتابهای آموزشی دوره

1 ـ آموزش هیپنوتیزم بالینی : تألیف پروفسور کوریدون هاموند پرزیدنت انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکاست 28 روش القای خلسه برای بزرگسالان و 34 روش ایجاد خلسه در کودکان و به روایتی محتوی تمام مطالبی است که در 3 کتابی وجود دارد که حتی در آمریکا ، این 3 کتاب تنها در دفتر انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا برای طی این دوره موجود هستند . این کتاب در 400 صفحه و با بالاترین تکنولژی حروف چینی ، صفحه بندی ، تصحیح متن و ویرایش و بالاخره چاپ تهیه و تولید شده است .

2 ـ روشهای هیپنوتیزم درمانی : این کتاب قسمت اول از یک مجموعۀ 2 جلدی است که توسط پروفسور جان واتکینس پرزیدنت انجمن جهانی هیپنوتیزم بالینی و تجربی است که این جلد در 320 صفحه چاپ شده و مقدماتِ چاپ و انتشار نیمۀ دوم این کتاب هم فراهم شده است . این اولین و تنها کتابی است که در زمینۀ آموزش تکنیکهای هیپنوتیزم درمانی درایران چاپ و منتشر می شود .


3 ـ روش نوین استاد شدن در هیپنوتیزم : تألیف هاری آرونز بصورت مصور در 201 صفحه . این اثر تألیف هاری آرونز است که حتی در دوره های آموزشی انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا ، تکنیکهای عملی را به پزشکان ، دندانپزشکان ، روان شناسی و ... آموزش می داده است . هاری آرونز که زمانی شادروان کابوک با هزینه زیاد به آمریکا رفت و در کلاسهای آموزشی هاری آرونز شرکت کرد ، کابوک در زمان دادن این کتاب در پایان عمرش به اینجانب ، اظهار می کرد که هاری آرونز فقط به کسانیکه برای مدارج مربی گری و استادی در کلاسهای گران قیمت او شرکت می کردند ، تنها از 4 کتاب اختصاصی خود ، از هرکدام یک نسخه به او می داد ...

4 ـ آموزش هیپنوتیزم به روایت هارتلند : کتاب هیپنوتیزم پزشکی و دندانپزشکی ، تألیف پروفسور هارتلند یکی از اولین کتابهایی است که برای آموزش هیپنوتیزم و هیپنوتیزم درمانی توسط اینجانب ترجمه شد و نسلهای اولیه پزشکان و روان شناسانی که با هیپنوتیزم علمی و بالینی در ایران آشنا شده اند ، آموزش هیپنوتیزم علمی را احتمالاً با این کتاب شروع کرده اند .

آموزش هیپنوتیزم به روایت هارتلند کتابی است که علاوه بر کتاب هیپنوتیزم پزشکی و دندانپزشکی ، برخی از تکنیکها و مطالب جدیدتر هم به آن اضافه شده است .

به باور من ، کسانیکه این چهار جلد کتاب را با دقت و بخوبی مطالعه کنند ، به آن سطحی از دانش و آگاهی در زمینۀ هیپنوتیزم دست پیدا می کنند که بعید است کسی بیشتر از آنها ــ حتی در سطح آنها ــ در زمینه

هیپنوتیزم اطلاعات یا آگاهی داشته باشد و حتماً شایستگی مربیگری یا استادی را در زمینۀ آموزش هیپنوتیزم پیدا کرده اند .

روش نامنویسی و شرکت در آموزش

داوطلبان شرکت دراین دوره شایسته است :

1 ـ مبلغ چهارصد هزار تومان به حساب 107517138 بانک تجارت بعنوان قسط اول به نام گیرنده دکتر رضا جمالیان واریز نمایند .

2 ـ کپی ورقۀ پرداختی را با پست سفارشی به آدرس : تهران چهارراه نظام آباد ، سبلان ساختمان پزشکان مهر ، شماره 819 طبقه اول مطب دکتر رضا جمالیان [ کد پستی 1641685985 ] با آدرس دقیق پستی خودشان ارسال فرمائید .

3 ـ به محض دریافت نامه ، بلافاصله بسته ای محتوی چهارکتاب فوق و یکی دو هدیه ناقابل برای آنها ارسال می گردد .

4 ـ به گیرنده اکیداً توصیه می شود حداقل 2 یا 3 بار به دقت محتویات این چهارکتاب را مطالعه کنند تا بخوبی محتویات آنها را یاد بگیرند .

5 ـ هر زمان که احساس کردند مطالب نظری را بخوبی یاد گرفته اند ، از طریق تلفن : 77561318 بـرای آمـدن 2 روز ــ غیـر از پنجشنبه ها و جمعه ها وایام تعطیل ــ به تهران و شرکت در جلسات آموزشی صبح و عصر برنامه ریزی کنند . این دو روز می توانند دو روز متوالی و یا بهتر جدا از هم بوده باشند . ضمنا در این زمان مبلغ سیصد هزار تومان به عنوان قسط آخر دریافت می شود.

6 ـ به شرکت کنندگان در این دوره به عنوان یادگاری از شرکت دراین دورۀ آموزشی ، گواهینامه ای داده می شود .

7- برای به تحقق رسانیدن آرزوی جناب آقای دکتر منافی در زمینه آموزش استادان خانم و پایان دادن به اسطوره قدیمی و غلطی که حتی در برخی از تصاویر همیشه هیپنوتیزر یک مرد با قیافه و هیبتی مردانه و سوژه ها معمولاً یک خانم ضعیف با قیافه مظلومانه است امیداوریم و مطمئن هستیم که می توانیم چند استاد یا مدرس هیپنوتیزم خانم را آموزش و آماده کنیم تا به این اسطوره نادرست پایان دهند.


به این ترتیب ، در سطحی بسیار بالاتر از دوره های متفرقه و بصورت انفرادی پزشکان ، روان شناسان و سایر افرادی کهمایل به آشنایی بسیار پیشرفته با هیپنوتیزم ، بدون نیاز به شرکت در کلاسها و قرار گرفتن در جنب دانشجویان ، هیپنوتیزم علمی را یاد می گیرند . این دوره به ویژه برای اساتید ، دانشیاران ، استادیاران رشته های پزشکی و روان شناسی شایسته و ارجح است . افراد داوطلب درصورت لزوم می توانند از طریق تلفن: 77561318 تهران با اینجانب تماس داشته باشند .

[ صبح ها 12 ــ 9:30 و عصرها 8 ــ 4:30 ]

دکتر رضا جمالیان

 

MD, MPH,DTM&H