Сайт joomix.org
مقالات
images/corona_consult.png

« بـــــسمه تــــعالـــی »

برگزاری یک دورۀ آموزشی محدود در سطح استادی

در زمینۀ هیپنوتیزم و هیپنوتیزم درمانی

برای ارتقای سطح آموزش هیپنوتیزم بالینی ، و برای اولین بار اینجانب قصد دارم برای عدۀ محدودی پزشک ، دندانپزشک و سطوح فوق لیسانس و دکترای روان شناسی ، با توجه به نیازها و علایق فردی و نیازهای شغلی آنها دوره ای آموزشی با عنوان دورۀ استادی در هیپنوتیزم و هیپنوتیزم درمانی برگزار نمایم . امیدوارم همکاران دانشمند در هیأتهای علمی دانشگاهها در این دوره با مشخصات زیر شرکت کنند :

1 ـ قسمتی از این دوره ، شامل همان دوره و روشی است که در آمریکا سالهاست مورد استفاده قرار می گیرد ، وکتابهای آن توسط اینجانب ترجمه شده اند . تضمین می کنم که این دورۀ آموزشی از هر دورۀ آموزشی دیگر پر بارتر ، کوتاه مدت تر و از لحاظ مادی ارزان تر بوده باشد . 

2 ـ بیشتر از 100 تـکنیک آموزشی و درمـانی دراختـیار شرکت کنندگان گذاشته می شود که در هیچ دوره ای به فردی آموزش داده نشده اند .

3 ـ مخصوصاً در هیپنوتیزم درمانی از کتابهایی استفاده می شود که توسط اینجانب ترجمه شده و تا بحال به هیچ صورتی چاپ یا منتشر نشده است .

4 ـ بیشتر دوره های آموزشی ـ مخصوصاً برای اعضای هیاتهای علمی دانشکده های روان شناسی بالینی ، با مصاحبه ، درست عناوین و مطالبی برای آموزش انتخاب و اجرا می شوند ، که مورد نیاز آنها باشد .

5 ـ بصورت جداگانه برای رشته های داخلی ، زنان و مامایی ، روان شناسی بالینی و ... در آموزش عمدتاً از انبوه تکنیکها و کارهای عملی استفاده می شود و مطالب تئوری که بصورت انحصاری توسط اینجانب ترجمه و تایپ شده برای مطالعه و مراجعات بعدی دراختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد .

6 ـ به شرکت کنندگان دراین دوره ها ، گواهینامۀ شرکت در این دوره ها ـ مانند سایر دوره های آموزشی ـ داده می شود .

7 ـ از کسانی که مایل به فراگیری هیپنوتیزم و هیپنوتیزم درمانی در سطوح استادی و آموزشی هستند و مایلند در این دوره ها شرکت کنند ، درخواست می شود که از طریق تلفن مطب : 77561318 در ساعات کاری مطب با شخص اینجانب تماس بگیرند .

 

دکتر رضا جمالیان


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене