Сайт joomix.org
مقالات
images/corona_consult.png

یادگیری سریعِ هیپنوتیزم در سطح استادی

 

حتی از راه دور !

کاملاً مشابه و براساس روشی که انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا برای آموزش هیپنوتیزم به پزشکان ، دندانپزشکان ، روان شناسان و طیفی وسیع از فارغ التحصیلان رشته های مختلف علوم انسانی که در برنامه تحصیلی آنان حتی یک واحد هیپنوتیزم وجود داشته و با توجه به سابقۀ موفق کسانیکه پس از قبول شدن در برخی از رشته های دانشگاهی درایران مانند دانشکدۀ حقوق ، تنها با تهیه کتابها و مطالعه آنها درشهر محل اقامت خود ، در نهایت در امتحانات شرکت و پس از قبولی در امتحانات مربوطه ، لیسانس حقوق و بعد حتی مدارج بالاتر را اخذ کرده اند ، کاملاً مطابق روش فوق و حتی برای رسیدن به سطوح و مدارجی برتر از دورۀ معمولی در آمریکا ، برای کسانیکه می خواهند در سطح استادی یا مربیگری در ایران هیپنوتیزم را یاد بگیرند ، مدتهاست این روش را برای کسانیکه در تهران یا شهرستانها داوطلب گذراندن این دوره بوده اند ، بصورت موفقیت آمیزی از این پروتکل آموزشی استفاده کرده ام :

1 ـ 4 جلد کتاب به شرح زیر را که در مجموع بیشتر از 1000 صفحه حجم و بیشتر از 750/1 کیلوگرم وزن دارند ، برای داوطلبان شهرستانها با پست سفارشی و برای داوطلبان تهرانی با پیک یا پست سفارشی ارسال می شود .

2 ـ به داوطلبان فرصت داده می شود که هر قدر که نیاز به زمان دارند ، این 4 کتاب را با دقت و بارها مطالعه کنند .

3 ـ هر زمان که آنها احساس آمادگی کردند ، کاملاً مطابق انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا برای شرکت چند جلسه یا در حقیقت چند ساعت کار عملی به مطب دعوت می شوند . دراین دوره لااقل 6 تکنیک القای خلسه ، بیشتر از 10 روش عمیقتر کردنِ خلسۀ هیپنوتیزمی ارائه چند روش یا تکنیک هیپنوتیزم سریع و انبوهی از پـدیـده های هیپنوتیزمی آموزش داده شده و حتی ایـن امکان بـه داوطلب داده می شود که از جلسات آموزشی ــ به ویژه روشهای القای خلسه یا هیپنوتیزم شدن و عمیقتر شدن خلسۀ هیپنوتیزمی ــ نوار صوتی شخصی یا فردی با تلفن همراه خود تهیه کنند .


 

کتابهای آموزشی دوره

1 ـ آموزش هیپنوتیزم بالینی : تألیف پروفسور کوریدون هاموند پرزیدنت انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکاست 28 روش القای خلسه برای بزرگسالان و 34 روش ایجاد خلسه در کودکان و به روایتی محتوی تمام مطالبی است که در 3 کتابی وجود دارد که حتی در آمریکا ، این 3 کتاب تنها در دفتر انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا برای طی این دوره موجود هستند . این کتاب در 400 صفحه و با بالاترین تکنولژی حروف چینی ، صفحه بندی ، تصحیح متن و ویرایش و بالاخره چاپ تهیه و تولید شده است .

2 ـ روشهای هیپنوتیزم درمانی : این کتاب قسمت اول از یک مجموعۀ 2 جلدی است که توسط پروفسور جان واتکینس پرزیدنت انجمن جهانی هیپنوتیزم بالینی و تجربی است که این جلد در 320 صفحه چاپ شده و مقدماتِ چاپ و انتشار نیمۀ دوم این کتاب هم فراهم شده است . این اولین و تنها کتابی است که در زمینۀ آموزش تکنیکهای هیپنوتیزم درمانی درایران چاپ و منتشر می شود .


3 ـ روش نوین استاد شدن در هیپنوتیزم : تألیف هاری آرونز بصورت مصور در 201 صفحه . این اثر تألیف هاری آرونز است که حتی در دوره های آموزشی انجمن هیپنوتیزم بالینی آمریکا ، تکنیکهای عملی را به پزشکان ، دندانپزشکان ، روان شناسی و ... آموزش می داده است . هاری آرونز که زمانی شادروان کابوک با هزینه زیاد به آمریکا رفت و در کلاسهای آموزشی هاری آرونز شرکت کرد ، کابوک در زمان دادن این کتاب در پایان عمرش به اینجانب ، اظهار می کرد که هاری آرونز فقط به کسانیکه برای مدارج مربی گری و استادی در کلاسهای گران قیمت او شرکت می کردند ، تنها از 4 کتاب اختصاصی خود ، از هرکدام یک نسخه به او می داد ...

4 ـ آموزش هیپنوتیزم به روایت هارتلند : کتاب هیپنوتیزم پزشکی و دندانپزشکی ، تألیف پروفسور هارتلند یکی از اولین کتابهایی است که برای آموزش هیپنوتیزم و هیپنوتیزم درمانی توسط اینجانب ترجمه شد و نسلهای اولیه پزشکان و روان شناسانی که با هیپنوتیزم علمی و بالینی در ایران آشنا شده اند ، آموزش هیپنوتیزم علمی را احتمالاً با این کتاب شروع کرده اند .

آموزش هیپنوتیزم به روایت هارتلند کتابی است که علاوه بر کتاب هیپنوتیزم پزشکی و دندانپزشکی ، برخی از تکنیکها و مطالب جدیدتر هم به آن اضافه شده است .

به باور من ، کسانیکه این چهار جلد کتاب را با دقت و بخوبی مطالعه کنند ، به آن سطحی از دانش و آگاهی در زمینۀ هیپنوتیزم دست پیدا می کنند که بعید است کسی بیشتر از آنها ــ حتی در سطح آنها ــ در زمینه

هیپنوتیزم اطلاعات یا آگاهی داشته باشد و حتماً شایستگی مربیگری یا استادی را در زمینۀ آموزش هیپنوتیزم پیدا کرده اند .

روش نامنویسی و شرکت در آموزش

داوطلبان شرکت دراین دوره شایسته است :

1 ـ مبلغ چهارصد هزار تومان به حساب 107517138 بانک تجارت بعنوان قسط اول به نام گیرنده دکتر رضا جمالیان واریز نمایند .

2 ـ کپی ورقۀ پرداختی را با پست سفارشی به آدرس : تهران چهارراه نظام آباد ، سبلان ساختمان پزشکان مهر ، شماره 819 طبقه اول مطب دکتر رضا جمالیان [ کد پستی 1641685985 ] با آدرس دقیق پستی خودشان ارسال فرمائید .

3 ـ به محض دریافت نامه ، بلافاصله بسته ای محتوی چهارکتاب فوق و یکی دو هدیه ناقابل برای آنها ارسال می گردد .

4 ـ به گیرنده اکیداً توصیه می شود حداقل 2 یا 3 بار به دقت محتویات این چهارکتاب را مطالعه کنند تا بخوبی محتویات آنها را یاد بگیرند .

5 ـ هر زمان که احساس کردند مطالب نظری را بخوبی یاد گرفته اند ، از طریق تلفن : 77561318 بـرای آمـدن 2 روز ــ غیـر از پنجشنبه ها و جمعه ها وایام تعطیل ــ به تهران و شرکت در جلسات آموزشی صبح و عصر برنامه ریزی کنند . این دو روز می توانند دو روز متوالی و یا بهتر جدا از هم بوده باشند . ضمنا در این زمان مبلغ سیصد هزار تومان به عنوان قسط آخر دریافت می شود.

6 ـ به شرکت کنندگان در این دوره به عنوان یادگاری از شرکت دراین دورۀ آموزشی ، گواهینامه ای داده می شود .

7- برای به تحقق رسانیدن آرزوی جناب آقای دکتر منافی در زمینه آموزش استادان خانم و پایان دادن به اسطوره قدیمی و غلطی که حتی در برخی از تصاویر همیشه هیپنوتیزر یک مرد با قیافه و هیبتی مردانه و سوژه ها معمولاً یک خانم ضعیف با قیافه مظلومانه است امیداوریم و مطمئن هستیم که می توانیم چند استاد یا مدرس هیپنوتیزم خانم را آموزش و آماده کنیم تا به این اسطوره نادرست پایان دهند.


به این ترتیب ، در سطحی بسیار بالاتر از دوره های متفرقه و بصورت انفرادی پزشکان ، روان شناسان و سایر افرادی کهمایل به آشنایی بسیار پیشرفته با هیپنوتیزم ، بدون نیاز به شرکت در کلاسها و قرار گرفتن در جنب دانشجویان ، هیپنوتیزم علمی را یاد می گیرند . این دوره به ویژه برای اساتید ، دانشیاران ، استادیاران رشته های پزشکی و روان شناسی شایسته و ارجح است . افراد داوطلب درصورت لزوم می توانند از طریق تلفن: 77561318 تهران با اینجانب تماس داشته باشند .

[ صبح ها 12 ــ 9:30 و عصرها 8 ــ 4:30 ]

دکتر رضا جمالیان

 

MD, MPH,DTM&H


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене