Сайт joomix.org
اخبار

ذِن مدی تیشن ، معرفی یک کتاب

مدی تیشن به روایت عارفان شرق آسیا

مدی تیشن با یک دنیا رمز و رازی که دارد ، و با توجه به اینکه انجام آن برای رسیدن به آرامش و تعالی روحی مورد نیاز تمام انسانها در تمام عصرها ، در بین تمام نسلها و تمام سرزمینها بوده و هست و با عنایت به جنبه های ذن درمانی و موریتا درمانی ، برای همه از جمله اینجانب جذابیت زیادی داشته و دارد . روی این علاقه و فقدان منابعی دراین زمینه ها درایران ، اینجانب تشویق به ترجمه ی ذن ناب شدم که هم توسط استادی بزرگ تألیف شده و هم با کثرت تصاویر ، یک خود آموز مصور ذِن است .

ذن مدیتیشن

تشابه ذِن با طریقت های صوفیانه و عارفانه

برای اینکه شما بیشتر با این کتاب آشنا شوید ، بعنوان نمونه صفحه 17 کتاب عیناً تصویربرداری شده است تا به این شباهت شگفت انگیز

طریقت های عارفانه در نقاط مختلف جهان

کتابِ بسیار با عظمتی که ترجمۀ بیشتر قسمتهای آن به پایان رسیده است !

TRANCE & TREATMENT


معرفی کتابِ خلسه ودرمان

هدف از تألیف و انتشار این کتاب بصورتی که در روی جلد و در زیر عنوان کتاب هم ذکر شده ، کاربردهای بالینی هیپنوتیزم عنوان شده و ناشر آن مؤسسه ی آمریکایی انتشار دهنده ی کتابهای روانپزشکی درآمریکا است و درسال 2004 چاپ دوم این کتاب ـ کتابِ حاضر ـ پس از تجدید نظرهای کلی نسبت به چاپ اول آن چاپ و منتشر شده است .

دراولین صفحه از چند ورق نخستین کتاب که درآن مشخصاتِ هویتی و کُدهای انتشاراتی این اثر ـ از جمله آدرسهای ناشر و مشخصات کتاب شناسی آن ـ ذکرشده ، این مطالب هم به چشم می خورند :

 

یادداشت : در تنظیم و تألیف این کتاب ، مؤلفین کوشش کرده اند که تمام مطالبِ نوشته شده دراین اثر در زمان انتشار بسیار دقیق و در سطح استانداردهای روانپزشکی و پزشکی جهان بوده باشند ...

 

مؤلفین این اثر تحت عنوانِ دربارۀ مولفین ، عیناً چنین معرفی شده اند :


* هربرت اشپیگل ، MD ، استاد بالینی روانپزشکی در

روانِ پر رمز و راز


 

مجموعه ای اعجاب برانگیز از مباحث و اسراری که همیشه درمقابل

انسانها وجودداشته و هنوز هم وجودِ پررمز و راز خود را دارند

 

 

کتاب روانشناسی روان پر رمز و راز

دراین کتاب 350 صفحه ای که انتظار می رود درشهریور ماه 1393 منتشر شود ، به معرفی علمی این مباحث پرداخته شده است :

* 1 ـ احساس خروج روح ازبدن . که سالها پیش با انتشار کتاب بسیار پرتیراژ پرواز روح بسیاری را شگفت زده کرد ، درحالیکه برای اولین بار درحدود 1600 سال پیش درکتاب ارداویرافنامه در دوران ساسانیان به این مطلب به وضوح اشاره شده بود ...

* 2 ـ رؤیت همزاد . که برای اولین بار مانی در دوران ساسانیان به دو بار ملاقات با همزاد آسمانی خود اشاره کرده و برای اولین بار ما در مجله ی علمی نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران مقاله ای را منتشر کردیم که چند بار رؤیت همزاد درسالهای اخیر درایران گزارش شده بود و این مقاله ی مستند و علمی عیناً درانتهای این کتاب بنظر گرامی شما می گذرد .

* 3 ـ تسخیر روحی . درفرهنگ ایران و زبان فارسی


با تشکر و سپاس از همراهی شما با وبسایت هیپنوتیزم ایران
همیشه با مطالب جدید در انتظار شما هستیم
من دکتر جمالیان هستم
و بازدید از کارنامه کاری اینجانب که حاصل سالها تحقیق و فعالیت اینجانب در زمینه هیپنوتیزم و روان درمانی می باشد باعث خرسندی است.

برای مشاهده می توانید از منوی وبسایت قسمت معرفی استفاده نمایید.

Jasmine Rose Profile

دکتر رضا جمالیان

با سلام در وبسایت هیپنوتیزم ایران تلاش بر بهبود و ارائه دستاورد های و تجربیات اینجانب در زمینه هیپنوتیزم درمانی و علوم مرتبط شده است.
امیدوارم همیشه همراه ما باشید.
 
создание веб сайтов в Коростене